HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım
Bir web sitesinin altyapısının hazırlanması, tasarlanması, yayınlanması ve gerekli güncellemelerin/geliştirilmelerin yapılması süreçlerinin tümünü kapsayan bu hizmet ile markaların güvenilirliği artırılmakta ve daha fazla müşteriyle iletişim sağlanmaktadır.
Reklam Yönetimi
Facebook ve Instagram’da reklam yayınlamak amacıyla ortaya çıkardığımız bu hizmetimiz; pazarlama hedefleriniz doğrultusunda reklam oluşturmak, reklamların yayınlanma zamanı ile yerini yönetmek ve kampanyaların performansını takip etmek için çözüm sunmaktadır.
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal kimlik tasarımı, firmanızı her ortamda temsil eden ve müşterilerinizin firmanızı yada markanızı akılda kalıcı şekilde tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların tümüdür. Kurumsal kimlik tasarımı ile markanıza özgün isim, logo, broşür, kartvizit ve kurumsal slogan tasarlamaktayız.
Medya İlişkileri
Medya ilişkileri hizmetimiz, olumlu, tutarlı ve inandırıcı bir şekilde bir kuruluşun misyonu, politikaları ve uygulamaları hakkında halkı bilgilendirmek amacıyla medyayla çalışmayı içeren bir hizmetimizdir.
Metin/Basın Bülteni Yazımı
Bir kişinin/kurumun metnini veya basın bültenini okuyucu için akıcı ve ilgi çekici bir biçimde oluştururken; içerikte çalıştığımız kişilerin/kurumların anahtar kelimelerine ve kelime öbeklerine doğru biçimde yer vererek geleneksel ve dijital medyada yer almasını sağlamaktayız.
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi: sosyal medya hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini, bu süreçte hangi yolların izleneceğini, acil durumlarda hangi yöntemlerin kullanılacağını, marka yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini ve tüm bunların koordineli bir şekilde yönetilmesini içeren hizmetimizdir.
Influencer Marketing
Doğru influencer seçimi ve aradaki anlaşmaların tümünü içeren influencer marketing hizmetimizle markanız adına en uygun influencerı seçmekte ve anlaşma süreçlerinin tümünde markanıza destek olmaktayız.
Prodüksiyon
Üstün prodüksiyon gücü ve son teknoloji ürünü çekim malzemelerinden oluşan ekipman envanteri sayesinde ürettiği kaliteli ve kreatif tanıtım filmleriyle, dijital medyada firmanızı temsil eden mükemmel çözüm ortağınız olmaktayız.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Danışmanlığı
Kurumsal sosyal sorumluluk danışmanlığı; şirketlerin işlerini, çalışanlar ve iş ortaklarıyla ilişkilerini; sosyal, kültürel, ekonomik ve çevresel konularda duyarlı, etik, sorumluluk sahibi yaklaşımlarla yönetmeleri ve sosyal konulara yatırım yapmalarını kapsayan bir danışmanlık hizmetimizdir.
Etkinlik Yönetimi
Etkinlik yönetimi; etkinlik öncesi, etkinlik sırası ve etkinlik sonrası plan ve süreci yöneten bir halkla ilişkiler hizmetimizdir. Bu hizmetimiz sayesinde, etkinliğin önceden planlaması yapılır ve olası risk ve krizlere karşı neler yapılabileceği hesaplanır.
Sosyal Medya Analizi
Sosyal medya analizi bir hesabın derinlemesine incelenmesi, doğruların ve yanlışların belirlenmesidir. Yapılması gereken değişikliklerin söylenmesi ve yol gösterilmesidir, ve sosyal medya analizi; hesabınızda neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı, ve neler yapmanız gerektiğini size net bir şekilde aktaran bir hizmetimizdir.
Google İşletme Profili Yönetimi
İşletmenize ait Google İşletme Profilinin var olması demek, daha çok potansiyel müşteri ve daha çok geri bildirim demektir. İşletmelerin Google Haritalar üzerinde açılmasını, tüm doğrulama süreçlerinin takibini, gelen iletilerin cevaplanmasını ve yıldız yükseltme çalışmalarını içermektedir.
Kurumsal İletişim
Firmaların amaç ve hedeflerine ulaşmak için belirledikleri iletişim kanallarının kullanımıyla hitap edilecek hedef kitleye yönelik yaptığımız çalışmaların tümüdür.
Kriz Yönetimi
Kriz Yönetimi hizmetimiz; krizi yaratan olayların önlenmesi, ortadan kaldırılmasını veya ülke menfaatleri doğrultusunda en az zararla atlatılmasını sağlamak amacıyla gereken hazırlık ve faaliyetlerin tümüdür.